×2023/20242022/20232021/20222020/20212019/20202018/20192017/20182016/20172015/20162014/20152013/20142012/20132011/20122010/20112009/20102008/2009

Versenyeredmények 2020/2021


Magyar nyelv és irodalom

  • Legere Irodalmi Verseny - országos döntő
Cséfalvay Franciska, Godó Fanni, Nagy Eszter Hedvig
II.B, I.B, II.A
3. hely
Horváth Péter, Simon Beáta, Terebessy Mária
  •  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - országos döntő
Nagy Eszter HedvigII.A
1. hely
Simon Beáta
Pintes OrsolyaIV.B5. helySimon Beáta
Kárpát-medencei döntQ



Nagy Eszter Hedvig
II.A
5. hely
Simon Beáta
  •  Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó Verseny
Csizmadia Lilla Kinga - vers
I.A

Horváth Péter
Béhr András Bertalan - próza
II.B
2. hely
Horváth Péter

Idegen nyelvek

  • Angol nyelvi olimpia
Kerületi forduló



Raftik Emma - 2A kategória
I.A 2. hely Mészáros Veronika, Ugroczky Nóra
Csölle Kristóf - 2B kategórai
IV.B
1. hely
Mészáros Veronika, Ugroczky Nóra
Országos döntQ



Csölle Kristóf
IV.B
4. hely
Mészáros Veronika, Ugroczky Nóra
  • Német nyelvi olimpia
Kerületi forduló
Schnircz Victoria
II.A
1. hely
Both Anikó
Lábodi Philip
II.A
2. hely
Both Anikó
Országos döntQ



Schnircz Victoria
II.A
2. hely
Both Anikó

Matematika

  • Matematikai olimpia - kerületi forduló
Póda László - C kategória
I.A 2. hely Penzinger Iván
Bondor Gáspár - C kategória
I.A
5. hely
Penzinger Iván
Mázsár Gábor - B kategória
II.A
1. hely
Penzinger Iván
Lábodi Philip - B kategória
II.A
2. hely
Penzinger Iván

Fizika

  • Fizikai olimpia - B kategória kerületi forduló
Szalai Balázs
III.A 1. hely Kiss László
  • Fizikai olimpia - A kategória kerületi forduló
Szalai Balázs
III.A
1. hely
Kiss László
Országos döntő



Szalai Balázs
II.A
17. hely
Kiss László
  • Országos Tudományos Diákköri Konferenciára
Édes Édua, Sára Horváth
II.A, III.B
Ezüst minősítés
Ollé Hajnalka
  • Tudományos Diákköri Konferenciára - Kárpát-medencei döntő
Édes Édua, Sára Horváth
II.A, III.B
1. hely
Ollé Hajnalka

Matematika, fizika, informatika

  • Természettudományi Triatlon - Fülek
Hájos Loránd, Szalai Balázs, Tükör Áron
III.A,IV.B 1. hely Penzinger Iván, Mészáros József, Kiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia - kerületi forduló
Csizmadia Lilla Kinga - C kategória
I.A 8. hely Komlós Tünde
Édes Hunor Zétény - C kategória
I.A
9. hely
Komlós Tünde
Bondor Gáspár -C kategória
I.A
10. hely
Komlós Tünde

Történelem

  • Kreatív Történelem - döntQ
Nagy Eszter Hedvig, Husvéth Barbara, Balogh Lilla, Forró Emese
II.A,II.B 2. hely Simon Báta

Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium Fő utca 21 Dunaszerdahely   |   Tel: +421/31/5525323   |   Mobil: +421/908/196847   |   E-mail: posta@mgds.eu