×2023/20242022/20232021/20222020/20212019/20202018/20192017/20182016/20172015/20162014/20152013/20142012/20132011/20122010/20112009/20102008/2009

Versenyeredmények 2009/2010


Magyar nyelv és irodalom

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny
Regionális forduló


Fodor Tamás II.A 3. hely Simon Beáta
Horváth Viktória II.A 5. hely Simon Beáta
Szelle Erika I.B 6. hely Terebessy Mária
Kárpát-medencei döntő - Gyula


Szelle Erika I.B 5. hely Terebessy Mária
Fodor Tamás II.A 12. hely Simon Beáta
 Horváth Viktória II.A 13. hely Simon Beáta
 


Kulcsár Tibor Szavalóverseny
Hipik Júlia III.A 1. hely Terebessy Mária
 


XVIII. Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny
Kerületi forduló - vers kategória


Hipik Júlia III.A 1.hely Terebessy Mária
Czibula Eszter IV.A 5. hely Terebessy Mária
Kerületi forduló - próza kategória


Béhr Márton I.A 1. hely Simon Beáta
Hipik Júlia III.A 2. hely Terebessy Mária
Takács Réka III.A 4. hely Terebessy  Mária
 


Szép magyar beszéd
Kerületi forduló


Hipik Júlia III.A 2. hely Terebessy Mária
Országos döntő - Kassa


Hipik Júlia III.A a zsűri különdíja Terebessy Mária




Kárpát-medencei döntő - Győr


Czibula Eszter IV.A Anyanyelvünkért különdíj Terebessy Mária

Német nyelv

Német nyelvi olimpia - járási forduló
Matlák Szilárd II.A 3. hely Both Anikó

Történelem

Múltidéző - történelmi-honismereti verseny
Regionális forduló


Fazekas Anna, Matlák Szilárd, Kálmán Lilla II.A 3. hely Simon Beáta


Matematika

Gordiusz matematikaverseny - nyugat-szlovákiai döntő
Fazekas Anna II.A 2. hely Penzinger Iván
Bartal Márton I.A 14. hely Penzinger Iván
Bögi Júlia I.B 17. hely Penzinger Iván
Sebő László I.B 19.hely Penzinger Iván
Gálffy Gergely I.A
Penzinger Iván
 


Matematkiai olimpia
B kategória - kerületi forduló


Fazekas Anna II.A 1. hely Penzinger Iván
Černý Dávid II.A 3. hely Penzinger Iván
C kategória - kerületi forduló


Sebő László I.B 2. hely Penzinger Iván
Bögi Júlia I.B 3. hely Penzinger Iván
Bartal Márton I.A 5. hely Penzinger Iván





Fizika

Fizikai olimpia
C kategória - kerületi forduló


Černý Dávid II.A 4. hely Kiss László
D kategória - kerületi forduló


Sebő László
I.B 1. hely Kiss László
Tóth Kitti I.B  3. hely Kiss László

Sport

Sakk
Kerületi forduló


Bögi Júlia I.B 3. hely
Sebő László I.B 7. hely
 


Röplabda - Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Fiúk   4. hely Egri Gabriella
Lányok   4. hely Egri Gabriella
 


Kosárlabda - Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Lányok   5. hely Egri Gabriella
Fiúk
5. hely Egri Gabriella








Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium Fő utca 21 Dunaszerdahely   |   Tel: +421/31/5525323   |   Mobil: +421/908/196847   |   E-mail: posta@mgds.eu