×2023/20242022/20232021/20222020/20212019/20202018/20192017/20182016/20172015/20162014/20152013/20142012/20132011/20122010/20112009/20102008/2009

Versenyeredmények 2019/2020


Magyar nyelv és irodalom

Horváth Sára
II.B
sikeres
Terebessy Mária
  • Legere Irodalmi Verseny - országos döntő
Fekete Vivien, Győry Virág, Nagy Eszter II.A, III.B, II.A
1. hely
Horváth Péter, Simon Beáta, Terebessy Mária
Almási Vivien, Cséfalvay Franciska, Pintes Orsolya
II.B, I.B, III.B
2. hely
Horváth Péter, Simon Beáta, Terebessy Mária
  •  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - országos döntő - Gyula
Pintes OrsolyaIII.B5. helySimon Beáta
Nagy Eszter Hedvig
I.A
6. hely
Simon Beáta
  •  Kulcsár Tibor Vers- és Prózamondó Verseny
Rákász Fanny - vers
I.A
1. hely
Simon Beáta
Szabó Emma - vers
III.B
2. hely
Simon Beáta
Béhr András Bertalan - próza
I.B
1. hely
Horváth Péter

Idegen nyelvek

  • Angol nyelvi olimpia
Körzeti forduló



Bartalos Virág - 2A kategória
I.B 2. hely Mészáros Veronika
  • ENSZ diákkonferencia - Model United Nations
Katona Chiara, Marczell Laura, Hájos Loránd Máté
III.A, II.A

Mészáros Veronika, Szabó Csilla
  • Vámbéry Ármin Idegen Nyelvi Verseny
Kiss Flóra
I.A
2. hely
Mészáros Veronika, Szabó Csilla
Marczell Laura - B kategória
II.A
1. hely
Mészáros Veronika, Szabó Csilla
  • Német nyelvi olimpia
Körzeti forduló
Schnircz Viktória
I.A
1. hely
Both Anikó
Lábodi Philip - 2A kategória
I.A
2. hely
Both Anikó

Matematika

  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny - országos döntő
Polácsek Zoltán
II.A
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Tükör Áron
III.B
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József

Fizika

  • RM@Schools - Visegrad Raw Materials Ambassadors at Schools
Bondor Jusztina, Kovács Eszter, Poácsek Zoltán, Mázsár Gábor
III.B, III.A, II.A, I.A

Ollé Hajnalka
  • Tudományos Diákköri Konferencia, Fizika - Országos döntő
Bondor Jusztina, Kovács Eszter
III.B, III.A
1. hely
Ollé Hajnalka
Pálfy Vince
III.A
2. hely
Ollé Hajnalka

Informatika

  • Infoprog Országos Középiskolai Informatikaverseny
Programozás kategória szlovákiai középiskolák döntője
Hájos Loránd Máté
II.A
5. hely
Kiss László
Programozás kategória nemzetközi döntő
Hájos Loránd Máté
I.A
8. hely
Kiss László
Felhasználói kategória szlovákiai középiskolák döntője
Pálfy Vince
III.A
1. hely
Kiss László
Felhasználói kategória nemzetközi döntő
Pálfy Vince
III.A
3. hely
Kiss László

Matematika, fizika, informatika

  • Természettudományi Triatlon - Fülek
Hájos Loránd, Szalai Balázs, Tükör Áron
II.A,III.B 2. hely Penzinger Iván, Mészáros József, Kiss László
  • Cornides István Matematika- ás Fizikaverseny
Szalai Balázs
II.A
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József, Kiss László
Lábodi Philip
I.A
5. hely
Penzinger Iván, Mészáros József, Kiss László

Történelem

  • Wallenberg nyomán - elődöntő
Országos döntő
Cseh Vivien, Forró Emese, Virág Zsolt
III.B, II.B
1. hely
Simon Beáta

Sport

  • Mezei futás - Bős
Szabó Réka
I.B
2. hely
Sraka Mária
Tóth Eszter
I.A
4. hely
Straka Mária
Fiúk
3. hely Nagy Dávid
Lányok

2. hely
Nagy Dávid
  • Sakk
Járási bajnokság
Mátis Tibor
III.A
1. hely

Mátis Dániel
I.B
3. hely

Kerületi sakkbajnokság
Mátis Tibor
III.A
2. hely

Mátis Dániel
I.B
9. hely

  • Futbal
Karácsonyi Kupa
Lányok

2. hely
Nagy Dávid, Straka Mária



Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium Fő utca 21 Dunaszerdahely   |   Tel: +421/31/5525323   |   Mobil: +421/908/196847   |   E-mail: posta@mgds.eu