×2023/20242022/20232021/20222020/20212019/20202018/20192017/20182016/20172015/20162014/20152013/20142012/20132011/20122010/20112009/20102008/2009

Versenyeredmények 2018/2019


Magyar nyelv és irodalom

Pintes Orsolya
II.B 1. hely Simon Beáta
Horváth Sára
I.B
3. hely
Terebessy Mária
  • Legere Irodalmi Verseny - országos döntő
Csóka Zsófia, Sárközy Boglárka, Uher Anna III.B
1. hely
Horváth Péter, Simon Beáta, Terebessy Mária
Almási Vivien, Klostermann Lea, Pintes Orsolya
II.B
5. hely
Horváth Péter, Simon Beáta, Terebessy Mária
  • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - Rimaszombat
Próza
Köles Bence
IV.A
2. hely
Simon Beáta
Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - járási forduló
Heringes William
III.B
1. hely
Terebessy Mária
Köles Bence
IV.A
1. hely
Simon Beáta
Pálfy Vince
II.A
3. hely
Horváth Péter
Győry Virág
II.B
ezüstsáv
Simon Beáta
Bondor Jusztina
II.B
bronzsáv
Simon Beáta
  •  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - országos döntő - Nyitra
Gelle Sára
III.A
5. hely
Horváth Péter
Kovács Alma Virág
I.A
10. hely
Simon Beáta
Pintes Orsolya
II.B
15. hely
Simon Beáta
  •  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - országos döntő - Gyula
Kovács Alma Virág
I.A
22. hely
Simon Beáta

Idegen nyelvek

  • Angol nyelvi olimpia
Körzeti forduló



Kovács Eszter - 2A kategória
II.A 3. hely Mészáros Veronika
Gelle Sára - 2B kategória
III.A
2. hely
Szabó Csilla
Nagy Júlia - 2C kategória
IV.B
2. hely
Mészáros Veronika
  • Német nyelvi olimpia
Körzeti forduló
Riedel Christopher
IV.A
3. hely
Both Anikó

Matematika

  • Matematikai olimpia - kerületi forduló
Szalai Balázs
I.A 1. hely Penzinger Iván, Mészáros József
Polácsek Zoltán
I.A
7. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny - országos döntő
Szalai Balázs
I.A
6. hely

Miháldy Barnabás
II.B
5. hely

Mátis Tibor
II.A
8. hely

Lelkes István
III.B
7. hely

Gálffy Bence
IV.B
1. hely

  • Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
1. és 2. évfolyam kategóriája - felkészítő tanár: Penzinger Iván, Mészáros József
Szalai Balázs
I.A
1. hely

Polácsek Zoltán
I.A


Pálfy Vince
II.A


Kiss Balázs
II.A


Leczkési László
II.A


Mátis Tibor
II.A


Tükör Áron
II.B


Miháldy Barnabás
II.B


3. és 4. évfolyam kategóriája - felkészítő tanár: Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence IV.B
1. hely

Olgyay Veronika
IV.B


Pálfy Margaréta
IV.B


  • 43. Felvidéki Magyar Matematikaverseny - Oláh György Emlékverseny
Gálffy Bence IV.B
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Szalai Balázs
I.A
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Polácsek Zoltán
I.A
eredményes megoldó
Penzinger Iván, Mészáros József

Fizika

  • Fizikai olimpia - kerületi forduló
Szalai Balázs
I.A 1. hely Kiss László
Tükör Áron
II.B
4. hely
Kiss László
Tudományos Diákköri Konferencia, Fizika Földtudományok és Matematika szekcioja - Eger
Bondor Jusztina, Kovács Eszter
II.B, II.A
dicséret
Ollé Hajnalka
Pálfy Vince, Tükör Áron
II.A, II.B
dicséret
Ollé Hajnalka

Informatika

  • Infoprog Országos Középiskolai Informatikaverseny
Programozás kategória szlovákiai középiskolák döntője
Hájos Loránd Máté
I.A
1. hely
Kiss László
Gálffy Bence
IV.A
4. hely
Kiss László
Programozás kategória nemzetközi döntő
Hájos Loránd Máté
I.A
3. hely
Kiss László
Felhasználói kategória szlovákiai középiskolák döntője
Pálfy Margaréta
IV.B
1. hely
Kiss László
Pálfy Vince
II.A
4. hely
Kiss László
Iskolák vetélkedője
Gálffy Benve, Hájos Loránd Máté, Pálfy Margaréta, Pálfy Vince
IV.B, II.A, I.A
2. hely
Kiss László
Iskolák országos döntője
Gálffy Benve, Hájos Loránd Máté, Pálfy Margaréta, Pálfy Vince IV.B, II.A, I.A 2. hely Kiss László

Matematika, fizika, informatika

  • Természettudományi Triatlon - Fülek
Pálfy Margaréta, Gálffy Bence, Surányi Patrick
IV.B 2. hely Penzinger Iván, Mészáros József
Kiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia - kerületi forduló
A kategória
Surányi Patrick
IV.B
3. hely
Komlós Tünde
Kovács Eszter
II.A
7. hely
Komlós Tünde
B kategória
Kovács Eszter
II.A
3. hely
Komlós Tünde
Gálffy Emese Anna
II.B
7. hely
Komlós Tünde
C kategória
Szalai Balázs
I.A 1. hely Komlós Tünde
Tóth Zsófia
I.A
5. hely
Komlós Tünde
Kovács Alma Virág
I.A
9. hely
Komlós Tünde

Történelem

  • Mátyás mostan - döntő
Farkas Attila, Kázmér Réka, Polák Dániel Sándor
II.A, III.A 1. hely Simon Beáta
  • Wallenberg nyomán - középdöntő - Veszprém
Országos döntő
Bondor Jusztina, Cseh Vivien, Győry Virág
II.B
2. hely
Simon Beáta
  • Wallenberg nyomán - filmszemle - országos döntő
Bondor Jusztina, Cseh Vivien, Győry Virág II.B
2. hely
Simon Beáta
  • Kreatív Történelem - Pécs
Farkas Attila, Gálffy Emese Anna, Pavlík Kristóf, Polák Dániel Sándor
II.A, II.B
1. hely
Simon Beáta
Csóka Zsófia, Gelle Sára, Kázmér Réka, Uher Anna
III.A
2. hely
Horváth Péter

Sport

  • Mezei futás - Bős
Horváth Sára
I.B
4. hely
Nagy Dávid
Melichárek Zsuzsanna
III.A
6. hely
Nagy Dávid
Szabó Orsolya
I.B
7. hely
Nagy Dávid
Zirig Ádám
I.A
10. hely
Nagy Dávid
Szabó Vidor
I.B
12. hely
Nagy Dávid
Fiúk
3. hely Nagy Dávid
Lányok

3. hely
Nagy Dávid
  • Sakk
Járási sakkbajnokság
Kiss Balázs
II.A
1. hely

Mátis Tibor
II.A
2. hely

Gálffy Bence
IV.B
3. hely

Surányi Patrick
IV.B
4. hely

  • Futbal
Farsangi focitorna
Lányok

1. hely
Nagy Dávid
Járási bajnokság
Lányok

3. hely
Nagy Dávid
Fiúk

3. hely
Nagy Dávid
  • Floorball
Járási bajnokság



Lányok

2. hely
Nagy Dávid
  • Kézilabda
Járási bajnokság
Fiúk

2. hely
Nagy Dávid
Lányok

2. hely
Nagy Dávid
  • Kosárlabda
Járási bajnokság
Lányok

2. hely
Nagy Dávid
Fiúk

4. hely
Nagy Dávid
Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Lányok

3. hely
Nagy Dávid
Fiúk

3. hely
Nagy Dávid
  • Röplabda




Lányok

3. hely
Nagy Dávid
  • Karácsonyi magasugróverseny
Póda Viktória
II.B
2. hely
Nagy Dávid
Rigó Viktor
IV.A
4. hely
Nagy Dávid
Leczkési László
II.A
4. hely
Nagy Dávid



Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium Fő utca 21 Dunaszerdahely   |   Tel: +421/31/5525323   |   Mobil: +421/908/196847   |   E-mail: posta@mgds.eu