×2023/20242022/20232021/20222020/20212019/20202018/20192017/20182016/20172015/20162014/20152013/20142012/20132011/20122010/20112009/20102008/2009

Versenyeredmények 2010/2011


Magyar nyelv és irodalom

Hipik Júlia IV.A 2. hely Terebessy Mária
  • Szép magyar beszéd
Kerületi forduló - Somorja


Marczell PatríciaI.B3. helySimon Beáta
Kovács AnnaI.A4. helyTerebessy Mária
  • Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - Kárpát-madencei döntő - Gyula
Fodor TamásIII.A2. helySimon Beáta
Szelle ErikaII.B11. helyTerebessy Mária
  • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny
Járási forduló - Dunaszerdahely


Béhr MártonII.A1. helySimon Beáta
Takács RékaIV.AaranysávosTerebessy Mária
Bazsó BarbaraI.B
Simon Beáta
Grajcár KárolyI.B
Simon Beáta

Szlovák nyelv

Kerületi forduló - Galánta


Pawlowicz EszterIII.A4. helyMészáros Márta

Német nyelv

Járási forduló


Váradi Krisztián I.A 1. hely Both Anikó
Kerületi forduló


Váradi KrisztiánI.A2. helyBoth Anikó

Történelem

Regionális forduló


Kázmér Nikoletta, Kósa Bianka, Ürögi BarbaraII.A, II.B2. helySimon Beáta
Fazekas Anna, Matlák Szilárd, Kálmán Lilla III.A 3. hely Simon Beáta
Országos döntő


Fazekas Anna, Matlák Szilárd, Kálmán LillaIII.A2. helySimon Beáta
Kázmér Nikoletta, Kósa Bianka, Ürögi BarbaraII.A, II.B4. helySimon Beáta
  • Gloria victis – történelmi vetélkedő
Országos döntő - Budapest


Kázmér Nikoletta, Ürögi Barbara, Szűcs DánielII.A14. helySimon Beáta
Fazekas Anna, Kálmán Lilla, Matlák SzilárdIII.A22. helySimon Beáta

Matematika

A kategória - kerületi forduló


Sebő László II.B 3. hely Penzinger Iván
Černý Dávid III.A 11-14. hely Penzinger Iván
Fazekas Anna III.A 11-14. hely Penzinger Iván
B kategória - kerületi forduló


Bartal MártonII.A1. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Sebő LászlóII.B5. helyPenzinger Iván
Mészáros József
C kategória - kerületi forduló


Sáha EmeseI.A6-11. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Vassy NorbertI.A6-11. helyPenzinger Iván
Mészáros József
  • Felvidéki Magyar Matematikaverseny - Komárom
Fazekas AnnaIII.A1. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Vassy NorbertI.A4. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Sebő LászlóII.B6. helyPenzinger Iván
Mészáros József
  • Nemzetközi Magyar Matematikaverseny - Bonyhád
Fazekas AnnaIII.Adicséretben részesültPenzinger Iván
Mészáros József
Vassy NorbertI.Adicséretben részesültPenzinger Iván
Mészáros József
  • Kenguru matematikaverseny
11. évfolyam


Černyý DávidIII.A3. helyPenzinger Iván
Mészáros József
Fazekas AnnaIII.A4. helyPenzinger Iván
Mészáros József
9. évfolyam


Tárnok ViktóriaI.A4. helyPenzinger Iván
Mészáros József

Fizika

B kategória - kerületi forduló


Černý Dávid III.A 4. hely Kiss László
C kategória - kerületi forduló


Sebő LászlóII.B2. helyKiss László
D kategória - kerületi forduló


Sáha Emese I.A 10. hely Kiss László
Kovács AnnaI.A12. helyKiss László

Matematika, fizika, informatika

Iskolai forduló


Fazekas Anna, Bartal Márton, Sebő László III.A, II.A, II.B 1. hely Kiss László
Penzinger Iván
Országos döntő


Fazekas Anna, Bartal Márton, Sebő László III.A, II.A, II.B 3. hely Kiss László
Penzinger Iván

Informatika

  • Informatikai olimpia
B kategória - kerületi forduló


Bartal Márton II.A 2. hely Kiss László
  • Infoprog  - országos döntő - Fülek-Salgótarján
Programozói katekória - szlovákiai középiskolák versenye
Bartal Márton, Tárnok ViktóriaII.A, I.A1. helyKiss László
Programozói kategória - nemzetközi verseny


Bartal Márton, Tárnok ViktóriaII.A, I.A2. helyKiss László
Felhasználói kategória - szlovákiai középiskolák verseny
Bögi Júlia, Kis LukácsII.B, III.A2. helyKiss László
Szlovákiai középiskolák versenye


Bartal Márton, Bögi Júlia, Kis Lukács, Tárnok Viktória
3. helyKiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia
C kategória - kerületi forduló


Marczell Patrícia I.B 9. hely Komlós Tünde
  • 7. Kémikus Diákszimpózium - Pécs
Gálffy Gergely, Ürögi BarbaraII.Adicséretben részesültKiss Szilvia

Hit- és vallásoktatás

  • Bibliai olimpia
Egyházmegye közti forduló


Berényi Anna, Bevilagua Beáta, Sebő László I.A, II.A,B 3. hely Nagy Frigyes

Sport

Járási forduló


Krnáč Andrea I.B 1. hely

I.B 5. hely
Kerületi forduló


Krnáč Andrea I.B 5. hely
 


Járási forduló


Bögi Júlia II.B 2. hely
Sebő László II.B 4. hely
Kerületi forduló


Bögi Júlia II.B 5. hely
Polgármester Kupa - teremfoci


Diákok fiúcsapata
4. hely
Tanárok és szülők csapata
4. hely
 


Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága


Fiúk
4. hely
 


Járási Teremfoci bajnokság


Fiúk
4. hely
Lányok
4. hely Egri Gabriella




Járási labdarúgóbajnokság


 Lányok
4. hely Egri Gabriella




Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága


Fiúk - Kaluz Igor, Kossár David, Laczkó Áron, Matlák Szilárd, Melichárek Martin, Minárik Dávid, Miárik Tamás, Plavy Dezső, Vén Ádám
4. hely
Lányok
5. hely Egri Gabriella




  • Röplabda
Járási röplabdabajnokság - Dunaszerdahely


Fiúk - Ravasz Jonathan, Minárik Dávid, Minárik Tamás, Görözdi András, Csóka András, Molnár Erik, Fekete Gábor
2. helyEgri Gabriella
Lányok - Fazekas Lívia, Zsibrita Andrea, Illényi Hella, Húsvéth Dóra, Tóth Kitti, Kósa Bianka, Kiss Ildikó, Csikmák Andrea, Nagy Júlia, Szelle Erika, Takács Erika,Ürögi Barbara
4. helyEgri Gabriella




  • Magasugrás
Vianočná latka


Kurucz KaludiaII.A1. helyEgri Gabriella



Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium Fő utca 21 Dunaszerdahely   |   Tel: +421/31/5525323   |   Mobil: +421/908/196847   |   E-mail: posta@mgds.eu