×2023/20242022/20232021/20222020/20212019/20202018/20192017/20182016/20172015/20162014/20152013/20142012/20132011/20122010/20112009/20102008/2009

Versenyeredmények 2017/2018


Magyar nyelv és irodalom

Pintes Orsolya
I.B 1. hely Simon Beáta
Bondor Jusztina
I.B
3. hely
Simon Beáta
Köles Bence - próza
III.A 2. hely Simon Beáta
Csóka Zsófia
II.A különdíj Horváth Péter
Nagy Friderika
I.B

Simon Beáta
Pálfy Vince
I.A

Simon Beáta
  • Legere Irodalmi Verseny - országos döntő
Kovács Eszter, Pálfy Margaréta, Pintes Orsolya
I.A, III.B, I.A
1. hely
Horváth Péter, Simon Beáta, Terebessy Mária
Csóka Zsófia, Sárközy Boglárka, Uher Anna
II.B
2. hely
Horváth Péter, Simon Beáta, Terebessy Mária
  • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - Rimaszombat
Próza
Köles Bence
III.A
ezüstsáv
Simon Beáta
Vers
Heringes William
II.B
ezüstsáv
Terebessy Mária
Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny - Galánta
Heringes William
II.B
1. hely
Terebessy Mária
Köles Bence
III.A
2. hely
Simon Beáta
Győry Virág
I.B
ezüstsáv
Simon Beáta
Szabó Emma
I.B
ezüstsáv
Simon Beáta
Bondor Jusztina
I.B
bronzsáv
Simon Beáta
  •  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - országos döntő
Simon Barbara
IV.A
6. hely
Horváth Péter
Gelle Sára
II.A
8. hely
Horváth Péter
  • Szép magyar beszéd - országos döntő
Csóka Zsófia
II.B

Terebessy Mária
Kerületi forduló - Somorja
Csóka Zsófia II.B
1. hely
Terebessy Mária
Győry Virág
I.B
6. hely
Simon Beáta
  • Bánk bán nyomában
Csicsay Alexandra, Csóka Zsófia, Sárközy Boglárka
II.B
6. hely
Terebessy Mária
Pintes Orsolya, Szabó Emese, Győry Virág
I.B
7. hely
Simon Beáta
Mészáros Ágnes Anna, Lelkes Ágnes, Nagy Friderika
I.B
11. hely
Simon Beáta

Idegen nyelvek

  • Angol nyelvi olimpia
Körzeti forduló



Gelle Sára - 2A kategória
II.A 1. hely Szabó Csilla
Kis Lázár Bence - 2B kategória
IV.A
1. hely
Mészáros Veronika
Zsitnák Alexandra - 2C kategória
IV.A
3. hely
Mészáros Veronika
Kerületi forduló
Gelle Sára - 2A kategória
II.A
2. hely

Kis Lázár Bence - 2B kategória
IV.A
4. hely
Mészáros Veronika
  • Német nyelvi olimpia
Körzeti forduló
Riedel Christopher
III.A
5. hely
Both Anikó

Matematika

  • Matematikai olimpia - kerületi forduló
Kiss Balázs
I.A 7. hely Penzinger Iván, Mészáros József
Tükör Áron
I.B
12. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Tóth András
II.B
5. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence
III.B
7. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny - országos döntő
Tükör Áron
I.B
3. hely

Lelkes István
II.B
7. hely

Hegyi Bence
II.B
8. hely

Tóth András
II.B
9. hely

Gálffy Bence
III.B
4. hely

Pálfy Margaréta
III.B
7. hely

Olgyay Veronika
III.B
8. hely

Lovász Károly
IV.A
7. hely

Kis Lázár Bence
IV.A
8. hely

Héger Dániel Mátyás
IV.A
10. hely

Csapatverseny

2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
1. és 2. évfolyam kategóriája - felkészítő tanár: Penzinger Iván, Mészáros József
Pálfy Vince
I.A
1. hely

Kiss Balázs
I.A
1. hely

Leczkési László
I.A
1. hely

Mátis Tibor
I.A
1. hely

Tükör Áron
I.B
1. hely

Miháldy Barnabás
I.B
1. hely

3. és 4. évfolyam kategóriája - felkészítő tanár: Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence III.B
1. hely

Lovász Károly
IV.A
1. hely

Olgyay Veronika
III.B
10. hely

Pálfy Margaréta
III.B
10. hely

Héger Dániel Mátyás
IV.A
10. hely

  • 40. Felvidéki Magyar Matematikaverseny
Gálffy Bence III.B
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Kis Lázár Bence
IV.A
4. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Lovász Károly
IV.A
5. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Összesített eredmény
Gálffy Bence III.B
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József

Fizika

  • Fizikai olimpia - kerületi forduló
Kiss Balázs
I.A 8. hely Kiss László

Informatika

  • Infoprog Országos Középiskolai Informatikaverseny
Programozás kategória szlovákiai középiskolák döntője
Kis Lázár Bence
IV.A
2. hely
Kiss László
Programozás kategória nemzetközi döntő
Kis Lázár Bence
IV.A
2. hely
Kiss László
Iskolák vetélkedője
Gálffy Bence,Kis Lázár Bence, Kiss Bence, Lovász Károly
III.B, IV.A
1. hely
Kiss László
Iskolák országos döntője
Gálffy Bence,Kis Lázár Bence, Kiss Bence, Lovász Károly III.B, IV.A 3. hely Kiss László

Matematika, fizika, informatika

  • Természettudományi Triatlon - Fülek
Héger Dániel Mátyás, Kis Lázár Bence, Lovász Károly
IV.A 1. hely Penzinger Iván, Mészáros József
Kiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia - kerületi forduló
A kategória
Surányi Patrick
III.B
5. hely
Komlós Tünde
B kategória
Kovács Eszter
I.A
3. hely
Komlós Tünde
Gálffy Emese Anna
I.B
14. hely
Komlós Tünde
Polák Dániel Sándor
I.A
17. hely
Komlós Tünde
Mészáros Anna Ágnes
I.B
18. hely
Komlós Tünde
C kategória
Kovács Eszter
I.A 3. hely Komlós Tünde
Gálffy Emese Anna
I.B
5. hely
Komlós Tünde
Polák Dániel Sándor
I.A
6. hely
Komlós Tünde

Történelem

  • Wallenberg nyomán - elődöntő
Kukucs Eszter, Marsal Margaréta, Tóth Tamás
III.A, III.B 2. hely Simon Beáta
  • Csillagok közt fényességes csillag - Szent László történelmi verseny
Országos döntő
László Mirjam, Marsal Margaréta, Pónya Viktória
III.B, III.A

Horváth Péter, Simon Beáta
  • Kreatív Történelem - Pécs
Farkas Attila, Gálffy Emese Anna, Pavlík Kristóf, Polák Dániel Sándor
I.A,I.B
3. hely
Simon Beáta
Heringes William, Keszegh Ákos, Markolt Zsóka, Uher Anna
II.B
4. hely
Horváth Péter
Gelle Sára, Kázmér Réka, Menyhárt Agáta, Neilinger Evelyn
II.A
6. hely
Horváth Péter

Társadalomismeret

  • Deokrácia 1x1
Dudás Ábel, Putyera Patrik, Sárközy Ádám, Szabó Lilla
IV.A, IV.B
eredményes
Horváth Péter, Szabó László, Illényi Éva

Sport

  • Futball
Nagypályás futball


Fiúk
4. hely Nagy Dávid
  • Teremfoci
Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Fiúk

4. hely
Nagy Dávid
  • Röplabda
Szlovékiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága - Ipolyság
Lányok

4. hely
Nagy Dávid
Fiúk

5. hely
Nagy Dávid
Járási bajnokság
Lányok

3. hely
Nagy Dávid
Fiúk

3. hely
Nagy Dávid
  • Kézilabda
Járási bajnokság
Fiúk

2. hely
Nagy Dávid
Lányok

3. hely
Nagy Dávid
  • Kosárlabda
Járási bajnokság
Lányok

2. hely
Nagy Dávid
Fiúk

3. hely
Nagy Dávid
Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Lányok

3. hely
Nagy Dávid
Fiúk

3. hely
Nagy Dávid
  • Karácsonyi magasugróverseny
Pongrácz Rebeka
I.B
3. hely
Nagy Dávid
Sárközy Ádám
IV.B

Nagy Dávid
Pónya Zalán
II.A

Nagy Dávid
Rigó Viktor
III.A

Nagy Dávid



Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium Fő utca 21 Dunaszerdahely   |   Tel: +421/31/5525323   |   Mobil: +421/908/196847   |   E-mail: posta@mgds.eu