×2023/20242022/20232021/20222020/20212019/20202018/20192017/20182016/20172015/20162014/20152013/20142012/20132011/20122010/20112009/20102008/2009

Versenyeredmények 2016/2017


Magyar nyelv és irodalom

Pálffy Margaréta, Pónya Viktória, Szabó Lilla II.B, II.A, III.A 2. hely
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
Köles Bence - próza
II.A 2. hely Simon Beáta
Nagy Júlia
II.B Különdíj
Horváth Péter
  • Legere Nyelvi Verseny - országos döntő
Pálffy Margaréta, Pónya Viktória, Szabó Lilla
II.B, III.A, IV.A
2. hely
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
Sárközy Boglárka, Szabó Virág Panna, Uher Anna
I.B
8. hely
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
Csicsai Flóra, Csóka Zsófia, Kázmér Réka
I.A, I.B
10. hely
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
  • Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny
Kerületi forduló - Galánta
Béhr László
IV.A
1. hely
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
Köles Bence
II.A
2. hely
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
Tóth Tamás
II.B
3. hely
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
Hrapka Zsófia
I.A
ezüstsáv
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
Csóka Zsófia
I.B
ezüstsáv
Simon Beáta, Horváth Péter, Terebessy Mária
Országos döntő - Rimaszombat
Próza
Köles Bence
II.A
2. hely
Horváth Péter
Tótr Tamás
II.B
ezüstsáv
Simon Beáta
Vers
Béhr László
IV.A
ezüstsáv
Simon Beáta
  •  Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny - országos döntő
Pálfy Margaréta
II.B
4. hely
Horváth Péter
Gelle Sára
I.A

Horváth Péter

Idegen nyelvek

  • Német nyelvi olimpia
Kerületi forduló
Balogh Dóra
III.A
1. hely
Both Anikó
Országos döntő
Balogh Dóra
III.A
4. hely
Both Anikó

Matematika

  • Matematikai olimpia - kerületi forduló
Kis Lázár Bence
III.A 1. hely Penzinger Iván, Mészáros József
Lovász Károly
III.A
6. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence
II.B
8. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Héger Dániel Mátyás
III.A
8. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Zrínyi Ilona Matematikaverseny - országos döntő
Bajcar Ádám
IV.B
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Kis Lázár Bence
III.A
4. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Lovász Károly
III.A
6. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Héger Dániel Mátyás
III.A
9. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Gálffy Bence
II.B
5. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Hegyi Bence
I.B
11. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
1. és 2. évfolyam kategóriája
Bajcár Ádám
IV.B
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Hegyi Bence
I.B
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
3. és 4. évfolyam kategóriája
Gálffy Bence
II.B
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Kis Lázár Bence
III.A
5. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
  • 40. Felvidéki Magyar Matematikaverseny
Gálffy Bence
II.B
2. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Lengyel Gergely
IV.A
3. hely
Penzinger Iván, Mészáros József
Kis Lázár Bence
III.A
eredményes
Penzinger Iván, Mészáros József
Héger Dániel Mátyás
III.A
eredményes
Penzinger Iván, Mészáros József

Fizika

  • Fizikai olimpia - kerületi forduló
Gálffy Bence
II.B 4. hely Kiss László

Informatika

  • Infoprog Országos Középiskolai Informatikaverseny
Programozás kategória szlovákiai középiskolák döntője
Kis Lázár Bence
III.A
1. hely
Kiss László
Gálffy Bence
II.B
2. hely
Kiss László
Programozás kategória nemzetközi döntő
Kis Lázár Bence
III.A
1. hely
Kiss László
Felhasználói kategória szlovákiai középiskolák döntője
Kiss Bence
III.A
2. hely
Kiss László
Pálffy Margaréta
II.A
1. hely
Kiss László
Iskolák szlovákiai döntője
Gálffy Bence, Kis Lázár Bence, Kiss Bence, Pálffy Margaréta
II.B, III.A
1. hely
Kiss László
Iskolák nemzetközi döntője
Gálffy Bence, Kis Lázár Bence, Kiss Bence, Pálffy Margaréta II.B, III.A 1. hely Kiss László

Matematika, fizika, informatika

  • Természettudományi Triatlon - Fülek
Takács Edina, Kis Lázár Bence, Lovász Károly
III.A 2. hely Penzinger Iván, Mészáros József
Kiss László

Kémia

  • Kémiai olimpia - kerületi forduló
A kategória
Héger Dániel
III.A
6. hely
Komlós Tünde
Zsitnák Alexandra
III.A
12. hely
Komlós Tünde
B kategória
Surányi Patrick
II.B
1. hely
Komlós Tünde

Történelem

  • Múltidéző
Guban Dávid, Méry Norbert, Tóth Tamás
II.B 5. hely Simon Beáta
  • Kreatív Történelem - Pécs
Hegyi Bence, Heringes William, Keszegh Ákos, Tóth András
I.A,I.B
6. hely
Horváth Péter


Tudománytörténet

  • Heuréka Tudománytörténeti Vetélkedő - Érsekújvár
Csápai Rita, Ciba Veronika, Szabó Kitti
II.B sikeres Terebessy Mária

Sport

Rigó Viktor
2.A
2. hely
Nagy Dávid
Lányok
III.B, II.A, II.B, I.B
3. hely
Nagy Dávid
Fiúk II.A, II.B 2. hely
Nagy Dávid
  • Röplabda
Járási bajnokság
Lányok

2. hely
Nagy Dávid
Fiúk

3. hely
Nagy Dávid
  • Kézilabda
Járási bajnokság
Fiúk

2. hely
Nagy Dávid
Lányok

2. hely
Nagy Dávid
  • Kosárlabda
Járási bajnokság
Lányok

4. hely
Nagy Dávid
Fiúk

3. hely
Nagy Dávid
Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnoksága
Lányok

2. hely
Nagy Dávid
Fiúk

5. hely
Nagy Dávid



Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium Fő utca 21 Dunaszerdahely   |   Tel: +421/31/5525323   |   Mobil: +421/908/196847   |   E-mail: posta@mgds.eu